Студенти пікетуватимуть міністерство Табачника

Ольга Бондаренко
3 грудня 2013р. 19:04

У середу, 4 грудня, студенти пікетуватимуть Міністерство освіти і науки. Про це повідомили у прес-службі студентської координаційної ради.

О 18:30 студентські активісти мали занести в КМДА повідомлення про проведення акції. "Ми підемо пікетувати Міністерство освіти через те, що в зв'язку з цим тиск на студентів з боку міністерства триватиме" - кажуть вони.  

Зранку мітингарі намагаются блокувати Кабмін та Адміністрацію президента, захоплена адмінбудівля Київської міськдержадміністрації, Жовтневий палац та Будинок профспілок.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президенда. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно, проте тут чергує кількасот правоохоронців. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. Вранці Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли.