Майдан простояв ще одну ніч

Максим Опанасенко
4 грудня 2013р. 8:24

Мітинг на Майдані Незалежності, або ж, як його тепер називають ЄвроФортеці, простояв чергову ніч. Людей тут стало менше, але протест продовжується.

Вночі тут традиційно виступала Руслана, хор Львівської духовної семінарії, Фома з Мандрів. Штаби, де опозиційні нардепи ведуть між собою перемовини, також продовжили роботу.


 

Вже зараз опозиція має вести мітингувальників до урядового кварталу - блокувати його роботу з вимогою відставки Уряду.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президенда. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. У вівторок вранці Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли.

Фото - Андрій Парубій