Кілька сотень мітингарів чекають на Азарова

Максим Опанасенко
4 грудня 2013р. 9:06

Кілька сотень мітингарів намагаються блокували підходи до будинку Уряду. Там о 10:00 традиційно має відбутися засідання Кабінету Міністрів (проте, на Урядовому порталі про це інформації немає).

Мітингувальники прийшли до Кабміну з плакатами, прапорами і вимогою - "Уряд у відставку".

Зовсім поруч - у Маріїнському парку і біля Верховної Ради - вже чатують автобуси з бійцями спецпідрозділу "Беркут". Рух по Грушевського і Садовій також фактично заблокований правоохоронцями.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президента. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. У вівторок вранці Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли. Тоді опозиція заявила, що продовжуватиме блокувати роботу Кабміну фізично - силами людей та автівок.

Теги: Євромайдан , Київ , Уряд , Азаров , мітинг