Євромайданівці "виганяють" Януковича собою (фото)

Максим Опанасенко
4 грудня 2013р. 9:16

Члени організації "Демократичний Альянс", котра є співініціатором ЄвроМайдану, флеш-мобом закликала президента Віктора Януковича подати у відставку.

Власне, це виглядало ось так:


Невідомо, чи встиг президент побачити цей "живий" заклик активістів перед вильотом до Китаю у вівторок, куди відправився з офіційним візитом.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президента. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. У вівторок вранці Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли. Тоді опозиція заявила, що продовжуватиме блокувати роботу Кабміну фізично - силами людей та автівок.