ЄвроМайдан голосує за подальші дії

Максим Опанасенко
4 грудня 2013р. 9:37

ЄвроМайдан голосує за подальші дії

Учасники мітингу на Майдані Незалежності взялися голосувати за вибір методів, котрими опозиція повинна досягти обіцяного. Про це повідомляє офіційна сторінка ЄвроМайдану у Facebook.

"Нагадуємо, що у нас проходить народне голосування, щодо вибору методів, якими опозиція повинна досягти поставлених вимог (указ про відставку Азарова і дострокові президентські й парламентські вибори). Просимо всіх прийняти участь в голосуванні до 06.12.2013" - йдеться в повідомленні.

 Голосувати можна тут - https://www.facebook.com/events/186347294902700/permalink/186347671569329/

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президенда. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. У вівторок вранці Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли. Опозиція пообіцяла продовжити блокування Кабміну і попросила людей не розходитися. 


 

Теги: Майдан Незалежності , Євромайдан , Київ