Попов поки переїхав на Печерськ

Максим Опанасенко
4 грудня 2013р. 9:48

Київська міська держадміністрація о 10:30 планує провести апаратну нараду - щодо забезпечення життєдіяльності міста. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Очолювати нараду буде голова КМДА Олександр Попов, а проводити її будуть на Суворова, 15 - в будівлі Печерської райдержадміністрації.

Будівлі ж самої мерії вже третю добу знаходиться під контролем мітингарів з Майдану Незалежності. Вони зайняли її ще 1 грудня і оголосили це місце революційним штабом. Вхід туди зараз вільний, люди приходять грітися і переночувати.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президенда. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. У вівторок вранці Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли. Опозиція пообіцяла продовжити спроби заблокувати Кабмін і попросила людей не розходитися.

Теги: Майдан Незалежності , Київ , Євромайдан