Одного "беркутівця" з ЄвроМайдану ідентифікували

Максим Опанасенко
4 грудня 2013р. 9:56

Одного з командирів "Беркуту", котрий 30 листопада по-звірячому розігнав мітингарів з ЄвроМайдану, ідентифікували. Про це у своєму Facebook пише фотограф Влад Содель.

"Дякуємо Олександр Піддубний завдяки йому цей "герой" став відомим - це Антонов Євген Федорович, в.о. командира 3-ої роти Беркуту (Київ) м.т.: 097-953-18-97. Родом з Житомирщини. Це фрагмент фото Гліба Гараніча фотокора REUTERS, на якому, поки що невідомий, старший лейтенант київського Беркуту. Це він почав бити ногами Гліба по ногам і по камері, а підлеглі хороброго старлєя потім кийками розбили Гаранічу голову. Не треба забувати, що цей старлєй, батько двох дітей, був одним з тих, хто керував побиттям студентів під стелою на #євромайдан. Україна. Київ. Майдан незалежності. 30.11.2013" - написав Содель.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президенда. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. У вівторок вранці Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли. Опозиція пообіцяла продовжити спроби заблокувати Кабмін і попросила людей не розходитися.