У Маріїнському парку зібрали сотні людей

Максим Опанасенко
4 грудня 2013р. 10:48

Сотні людей і бійців "Беркуту" зібралися у Маріїнському парку. Про це кияни повідомляють в групу "Это Киев, детка! Евромайдан" в соцмережі Вконтакте.

Враховуючи, що бійці спецпідрозділів і міліціонерів вільно ходять поміж зібраними, це може бути черговою спробою Партії регіонів зібрати так званий "анти-ЄвроМайдан" - на противагу мітингувальникам ЄвроМайдану, що з самого ранку роблять спроби заблокувати будівлю Уряду з вимогою відставки Кабінету Міністрів.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президента. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. У вівторок вранці Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли. Опозиція пообіцяла продовжити спроби заблокувати Кабмін і попросила людей не розходитися.

Теги: Київ , Євромайдан