За арештованих активістів пройдуть маршем

Катерина Білоус
4 грудня 2013р. 10:53

Колона активістів вирушить до Подільського ізолятору, аби підтримати заарештованих та показати владі, що вона не може залякати народ. Вчора 3 грудня побитих «Беркутом» хлопців відправили з лікарняних ліжок одразу до зали суду.  Їх обвинувачують у масових зворушеннях на Банковій.

В спільноті «Звільнення невинних» на Facebook опублікували список заарештованих та побитих людей, яких звинувачують в організації штруму Адміністрації Президента. Серед затриманих:
Сашко Остащенко, інженер, батько маленької дитини.
Микола Лазаревський, архітектор-дизайнер.
Юрій Болотов, друг Святослава Вакарчука, екс-директор гурту ОКЕАН ЕЛЬЗИ, батько двох дітей.
Валерій Гарагуц, відомий дніпропетровський журналіст і громадський діяч , засновник відомої у Дніпропетровську газети «ЛИЦА».
Сергій Нужненко з міста Кіровоград, 31 рік.
Ярослав Притуленко.
Черевко Г.
Загоровко, батько трьох дітей.

«Всі вони були звіряче побиті після затримання. Більшість було затримано далеко від місця події, фактично на перехресті Інституцької-Банкової. Їх хочуть зробити винуватцями і дати по кілька років, тому тримають як злочинців», – пишуть активісти.

Активістів для ходи збирають о 14:00 на Михайлівській площі. Звідти мітингувальники вирушають ходою до провулоку Косогірного, 7. Це – Подільський ізолятор, між Львівською площею та Глибочицькою.