Попов віддав півмільйона на "подумати" над Подолом

Максим Опанасенко
5 грудня 2013р. 10:08

Департамент містобудування та архітектури Київської міської держадміністрації підписав угоду з ТОВ "Проектгенплан" на розробку концепції збереження та реабілітації історичного середовища "Київ Самобутній" на Подолі та Дніпровських схилах. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 0,44 мільйони гривень. "Концепція включає збір даних, розробку схеми існуючого використання території кварталів та функціональної класифікації будівель, аналіз археологічної та культурної спадщини, аналіз інженерної підготовки та екологічного стану території, аналіз просторової організації транспортної та туристичної інфраструктури" - йдеться в повідомленні.

Цікаво, що єдиним конкурентом ТОВ були комунальники з "Інституту Генерального плану Києва". За даними "Наших грошей", власницею ТОВ "Проектгенплан" є Ольга Бакун, створена вона 10 квітня, а єдиним записом в розділі "Портфоліо" на сайті компанії є якраз оприлюднена концепція "Києва Самобутнього".

Більше того, за повідомленням на сайті Департаменту містобудування та архітектури мерії, 24 жовтня відбулася презентація і обговорення проекту "Київ Самобутній".

 

Теги: Київ , Поділ , КМДА , Попов