Компаніям регіоналів оголосили бойкот

Катерина Білоус
5 грудня 2013р. 10:11

Компаніям регіоналів оголосили бойкот

Компаніям, які належать депутатам з Партії регіонів оголосили бойкот. Активісти «Економічного спротиву» просять не купувати продукцію регіоналівських фірм, уникати їх послуг, а ЗМІ – не розміщувати про них рекламу. Подивитися, які саме компанії належать регіоналам можна в спільноті «Бойкот Партии Регионов».

 «Зробимо так, як запропонував директор “Яндекс-Україна” - порядні люди мають бойкотувати представників влади і Партії регіонів, зокрема не спілкуватися, не протягувати руки, не брати участь у заходах за їх участі», – пишуть активісти «Економічного спротиву». Бойкотувати обіцяють, доки Януковича не змінуть з посту президента. Умови економічного спротиву такі:

1) Максимально уникай співпраці з владою та членами Партії Регіонів. Наприклад, в Броварах інтернет-провайдер відключив Беркуту інтернет.

2) Не сплачуй або затримуй сплату податків.

3) Зніми депозити і закрий поточні рахунки в банках сім’ї Януковича, членів Партії Регіонів: Всеукраїнський банк розвитку, Унісон-Банк, ПУМБ, Ренесанс-Кредит, CityCommerceBank, Актив-Банк, Форум-банк, ТАС (список неповний, перевірь свій банк!). До речі, зняття депозитів це ще водночас гарний спосіб захистити заощадження в нинішніх умовах.

4) Не купуй товарів виробників, які належать регіоналам. Не обмежуйся загальновідомими товарами (Конті, Life, Норд), взнавай та поширюй інформацію про бізнес регіоналів у твоєму місті. 

5) Поширюй інформацію про твій бойкот серед друзів, у соціальних мережах і у публічних виступах. Для багатьох людей, що ще не приїхали на Майдан, бойкот стане посильним способом спротиву. Мета нашого бойкоту - зменшити кошти, що прямо або непрямо йдуть на утримання “Беркуту” і тітушок та змусити членів Партії Регіонів вийти з цієї злочинної партії.

До речі, топ-менеджер «Яндекс-Україна» Сергій Петренко закликав громадян ігнорувати Партію Регіонів. Проте, керівник зауважує, що протест повинен бути мирним. Своє звернення до українців директор опублікував у своєму блозі.