Під Кабмін і в Київраду прийшли судові пристави

Максим Опанасенко
5 грудня 2013р. 12:42

Під Кабмін і в Київраду прийшли судові пристави

До Кабінету Міністрів і під київську мерію вдень приходили судові пристави. Тут вони оголосили рішення суду про неможливість блокування адміністративних будівель і вимогу - це саме блокування усунути.

Отже, мітингувальникам дали 5 днів для розблокування роботи Уряду. Це теоретично означає, що активісти мають забратися звідси геть. 

Піти геть мають, за словами приставів, і активісти, котрі ще 1 грудня зайняли приміщення мерії і перетворили його на революційний штаб. Рішення суду з вуст виконавчої служби під мерією почули лише щасливчики, котрі стояли прямо біля пристава. Брати мікрофон та відмовилася, відтак, лишається лише здогадуватися про кількість відведених для активістів днів. Відомо точно, що жодних часових меж, в які мають "вписатися" мітингувальники для звільнення мерії, в рішенні немає. 


 

 Щоправда, юристи, котрі взялися захищати євромайданівців, заявляють - жодного блокування роботи чиновників у мерії немає, їм забезпечено вільний доступ до приміщення. За їхніми словами, аби люди забралися звідси геть, в судовому рішенні мають бути перелічені прізвище усіх осіб, перебування котрих тут під забороною. Юристи обіцяють продовжувати захист - вже у апеляційному суді, така можливість дана їм законом.

Більше того, коменданти революційного штабу заявляють, що нічого в приміщенні не постраждало, вся техніка, нагороди і призи - цілі і під охороною. Люди, за словами комендантів, тут гріються, харчуються і ночують. Загалом, організатори і коменданти обіцяють до кінця відстоювати вільне перебування громадян в приміщенні органу місцевого самоврядування.

Приміщення мерії і Федерації профспілок активісти ЄвроМайдану зайняли ще 1 грудня, перетворивши їх на революційні штаби. Зараз вхід і туди, і туди для громадян вільний, тож багато киян і гостей міста приходять сюди щовечора, аби хоча б глянути - як все це виглядає зсередини.

 

Теги: Київ , Євромайдан , мітинг , мерія , КМДА , Кабмін , повстання