Дорожній контроль: Дзиндзю хочуть вбити в СІЗО

Олександр Хоменко
6 грудня 2013р. 1:06

Дорожній контроль: Дзиндзю хочуть вбити в СІЗО

Активіста "Дорожнього контролю", журналіста Андрія Дзиндзю наказано до ранку вбити в СІЗО.

Про це повідомив народний депутат від "Свободи" Ігор Швайка, посилаючись на свої надійні джерела в правоохоронних органах. 

Ігор Швайка заявив, що йому відомо з достовірних джерел: керівництво ізолятора тимчасового тримання, де наразі нібито перебуває активіст, дало вказівку всім затриманим зробити так, щоб Дзіндзя не дожив до ранку. Також депутат повідомив, що Дзіндзі інкримінують нібито не участь у заворушеннях, а викрадення автомобіля.

Як повідомило джерело, Дзіндзю мають помістити в "прес-хату" де зекам дадуть команду журналіста забити до смерті. Міліція не може відпустити затриманого, оскільки відразу ж будуть виявлені побої, яких йому було завдано співробітниками УБОПа. Тому, після розправи з боку зеків, всі побої вже спишуть "трагічний випадок".

Нагадаємо, Андрія Дзіндзю та ще одного активіста "Дорожного контролю" Сергія Хаджинова затримали сьогодні в Києві близько другої години дня біля метро "Дружби народів " за підозрою в участі у масових заворушеннях на Банковій 1 грудня.

Також був затриманий "свободівець " Олександр Куликівський, але його відпустили , коли він довів, що не був 1 грудня на Банковій.

Куликівський розповів , що їх затримали люди у штатському , наділи мішки на голову і завантажили в автобус. По дорозі на Антоновича їх били ногами. Вже в УБОПі їм пояснили , що їх підозрюють в участі у заворушеннях на Банковій 1 грудня.