СБУ купило два позашляховики на мільйон

Максим Опанасенко
6 грудня 2013р. 9:49

Департамент господарського забезпечення Служби безпеки України підписав угоду з ТОВ "Гранд Мотор" на закупівлю двох легкових автомобілів спеціалізованого призначення вартістю. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 0,92 мільйонів гривень. За ці гроші СБУ отримає два позашляховики Toyota Land Cruiser 150 Prado чорного кольору. "Авто мають бути обладнані автоматичним 2-зоннним клімат-контролем, мультиінформаційним дисплеєм, аудіосистемою АМ/FM/CD та ін. Також закуповують додаткове обладнання: сигнально-гучномовний пристрій, виносний спеціальний світловий сигнал (маячок) синього кольору з магнітним утримувачем і послуги його встановлення" - йдеться в повідомленні.

За даними "Наших грошей", компанію "Гранд Мотор" заснували в 2006 році Олександр Марчук і Михайло Гвоздьов. Останній наразі депутат Хмельницької облради від "Фронту змін". Зараз власниками є Марія Гвоздьова й Тетяна Дерешук. В повідомленні йдеться про те, що Марія Гвоздьова також є депутатом - Красилівської райради (Хмельницька область) від "Батьківщини", а до листопада 2010 року була міським головою Красилова.

 

Теги: Київ