Ревізори:Мінагрополітики "зливає" будівлю в центрі

Максим Опанасенко
6 грудня 2013р. 10:03

Міністерство агрополітики створило умови для втрати офісної будівлі на Хрещатику, 24. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на звіті Державної фінансової інспекції.

"Як свідчать результати попередніх контрольних заходів, проведених в системі Мінагрополітики, передача з балансу на баланс державними підприємствами "Хрещатик", "Агроспецсервіс", "Агроінвест" адміністративної будівлі по вул. Хрещатик, 24 (площею майже 11 тис. кв. м) може надалі призвести до її відчуження через механізм банкрутства таких підприємств" – йдеться у звіті ревізорів.

Ми вже робили розслідування про будівлю на Хрещатику. Точніше - про його частинку. Минулоріч тут урочисто відкрили ресторан "Шоколадниця". Кількома роками раніше за приміщення, в якому тепер подають млинці та каву, розгорілася маленька війна.


Частинку державної будівлі продали у 2007-му компанії ПП "Броварська нерухомість".

Засновницею фірми є Марина Пелих - дружина керівника Державного управління справами Андрія Кравця. Протягом останніх кількох років її фірми і компанії, пов'язані з ними, отримали декілька дуже ласих шматків в центральній частині міста - на Хрещатику, Круглоуніверситетській, Поштовій площі біля Вокзалу. Більше про це читайте тут.

 

Теги: Київ , нерухомість , афери