Українські медики розкритикували силовиків

Катерина Білоус
6 грудня 2013р. 11:44

Українські медики розкритикували силовиків. До працівників МВС, СБУ, прокуратури та збройних сил лікарі написали відкрите письмо-звернення. В ньому працівники медицини критикують дії правоохоронців та просять не бити хоча б жінок, дітей та літніх людей. Лист опублікувала на своїй сторінці на Facebook лікар Ольга Богомолець.

Лікарі закликають «не бити палицями по голові, ключицях, животі та області серця, щоб уникнути тяжких травмувань людей». Окремо в листі виділено прохання «не піднімати руку на лікарів, які, ризикуючи здоров’ям та життям, надають допомогу як постраждалим протестуючим, так і вам». Весь лист можна прочитати тут

До речі, 28 листопада Ольга Богомолець написала відкрите звернення до студентів-медиків на свої сторінці на Facebook. У ньому лікарка наголошує, що ми живемо у вільній країні та повинні захищати свої права, а тому виходити на ЄвроМайдан студентам, якщо вони цього хочуть - можуть заборонити лише боягузи.У середу 27 листопада студентів Національного медичного університету імені Богомольця тримали у приміщенні ВНЗ. Адміністрація вишу зачинила всі входи та виходи, аби студенти не змогли вийти на ЄвроМайдан.