У Табачника заявили про войовничих блокувальників

Максим Опанасенко
6 грудня 2013р. 15:00

Міністерство освіти і науки заявляє про "войовничо налаштованих молодих людей", котрі заважають працювати університетам. Заяву поширює прес-служба МОН.

"Зранку до Міністерства освіти і науки почали надходити численні дзвінки від студентів Київського національного лінгвістичного університету та їхніх батьків з проханням про допомогу. За їх інформацією, невідомі войовничо налаштовані молоді люди, які назвали себе активістами громадянського руху "Відсіч", представники якого є членами Студентської координаційної ради, застосовуючи фізичну силу, заблокували вхід до навчального корпусу ВНЗ, брутально перешкоджаючи студентам, викладачам та співробітникам Київського національного лінгвістичного університету потрапити до приміщення університету" - йдеться в повідомленні. Схоже Міносвіти побачило і в університеті Драгоманова, і в КНУБА, і університеті технологій і дизайну.

У МОН кажуть - раніше вже домовилися зі студентами про безперешкодність щодо бажання студентів ходити на мітинги. І просять їх дотримуватися.

До речі, у середу 4 грудня декілька сотень студентів прийшли під Міністерство освіти і науки - вимагати припинити репресії проти учнів, які підтримують ЄвроМайдан. Перший заступник міністра освіти Євген Суліма підписав наказ про неприпустимість "репресувати" студентів за участь в мирних акціях і протестах. У ньому йдеться про те, що виші мають складати розклад так, щоб студенти мали можливість вийти на протести і про те, що будь-який адміністративний тиск на студентів і викладачів - неприпустимий. Його вже можна знайти на сайті МОН.

Вранці Міністр освіти та науки Дмитро Табачкин зробив відеозвернення до українських студентів. У ньому він попросив приїжджих студентів не заважати навчанню київських. 

 

Теги: Київ , Євромайдан , студенти , Табачник