Журналісти пішли з «Першого» через цензуру

Катерина Білоус
6 грудня 2013р. 15:06

Двоє журналістів з Першого національного каналу  звільняються з роботи через незгоду з політикою даного ЗМІ.  З каналу пішли Ігор Меделян та Сергій Лефлер.

«Звільнився з новин Першого національного через незгоду з інформаційною політикою каналу. Остання крапля - неадекватне, необ'єктивне та упереджене висвітлення ЄвроМайдану, зокрема розгону "Беркутом" людей 30 листопада», – пояснив пан Лефтер «Телекритиці» своє рішення. Пан Меделян каже, що розуміє, що канал повністю залежить від держави, в тому числі і фінансово, і це відображається на редакційній політиці каналу. «Я і декілька моїх колег спробували змінити підходи до подання інформації. У понеділок, 2 грудня, відбулися збори колективу новин. Втім, все залишилось без змін. Далі дискусій у колективі не пішли», - розповів він «Телекритиці». Чекати кардинальних зрушень ані в загальній концепції каналу, ані в редакційній політиці новин він перспективи не бачить.

«За даними інших джерел, працівників новин умовляли не йти й не зчиняти скандалу тим, що не вся їхня зарплата є офіційною, а частину грошей вони отримують від людей, які зараз контролюють Перший національний», – йдеться в повідомленні «Телекритики».