Міліція обшукала квартиру затриманого активіста

Максим Опанасенко
6 грудня 2013р. 15:18

Міліція затримала активіста автопробігу, що проводився на підтримку ЄвроМайдану і свідка подій на Банковій Володимира Кадуру. Про це пише його дружина Юлія Гресс на своїй сторінці у Facebook.

Володимир просто вийшов з дому і...зник. Де його авто - також невідомо. За наявною у дружини інформацією, суд на Кадурою має відбутися ввечері, але в чому його звинувачують і о котрій конкретно засідання - невідомо. Його квартиру вже обшукали: "Утром доблестные стражи порядка совершили обыск в квартире родителей мужа. Ворвались в квартиру в количество 8 здоровых лбов. Вытащили спящего ребенка с постели, перевернули дом. Забрали всю технику. Даже iPad и iPod у младшего брата. В квартиру, где прописан муж не попали. Там никто не живет! Нашелся вариант. Они выбили двери с ног!".

Схожа ситуація у четвер сталася і з активістом "Дорожнього контролю" Андрієм Дзиндзею, котрий активно підтримував ЄвроМайдан і допомагав йому. На якийсь час Андрій просто зник і лише ввечері з'ясувалося, що він в СІЗО. В ці хвилини проходить суд по його справі. Конкретних обвинувачень ще не виголосили, але вірогідно Дзиндзю звинуватять в організації заворушень на Банковій 1 грудня. Його нібито бачили біля трактора, котрий пішов на таран живого ланцюга з бійців спецпідрозділу "Беркут" і внутрішніх військ. Вони очепили Адміністрацію президента, не даючи мітингарям пройти. Трактор "дав сигнал" сотням інших людей для атаки, в результаті тут відбулася справжя бійня зі світло-шумовими гранатами, газом, фаєрами, камінням і жорстоким побиттям.

Теги: Київ , Євромайдан