Суд відправив Дзиндзю за грати на 2 місяці

Максим Опанасенко
6 грудня 2013р. 19:54

Суддя Бугіль Шевченківського райсуду вирішив, що активіст "Дорожнього контролю" і ЄвроМайдану Андрій Дзиндзя має провести найближчі два місяці за гратами. Про це повідомляє офіційна сторінка ЄвроМайдану у Facebook.

Таким чином, суд підтримав пропозицію прокуратури про двомісячний термін в якості запобіжного заходу - до остаточного рішення. За повідомленням, в залі суду вже почалася бійка. Під судом зібралося декілька тисяч євромайданівців, котрі прийшли для підтримки Андрія. Сюди ж стягнуто кілька автобусів з бійцями спецпідрозділів.

Дзиндзю "взяли" у четвер. Його звинувачували в причетності до заворушень на Банковій 1 грудня. Активіста нібито бачили біля трактора, котрий пішов на таран живого ланцюга з бійців спецпідрозділу "Беркут" і внутрішніх військ. Вони очепили Адміністрацію президента, не даючи мітингарям пройти. Трактор "дав сигнал" сотням інших людей для атаки, в результаті тут відбулася справжя бійня зі світло-шумовими гранатами, газом, фаєрами, камінням і жорстоким побиттям. 

Також за гратами зараз перебуває ще 9 громадян, котрих звинувачують в тому ж. Шевченківський райсуд вирішив, що вони так само мають провести два місяці за гратами - до остаточного рішення суду. Частина з них, за словами політиків, родичів і друзів - абсолютно мирні і аполітичні люди, котрі прийшли на мітинг просто подивитися.

Теги: Київ , Євромайдан