Тисячі активістів не дають вивезти Дзиндзю з суду

Максим Опанасенко
6 грудня 2013р. 20:49

Декілька тисяч активістів, що прийшли до Шевченківського райсуду, аби підтримати члена "Дорожнього контролю" і євромайданівця Андрія Дзиндзю, заблокували виїзди. В самому суді також продовжується силове протистояння, туди вже вирушили бійці "Беркуту".

"Ми біля Шевченківського суду. Тільки що в будівлю зайшло дофіга Беркута. Напевно виводитимуть засудженого Андрія. Протестувальників тут багато тисяч. Атмосфера напружена" - пише у Facebook Тетяна Гонченко.

Андрій Уманець додає - люди почали збирати барикади. 

Приблизно годину тому суд вирішив, що Дзиндзя має провести наступні два місяці за гратами - в якості запобіжного заходу. 

Активіста "взяли" у четвер. Його звинувачували в причетності до заворушень на Банковій 1 грудня. Активіста нібито бачили біля трактора, котрий пішов на таран живого ланцюга з бійців спецпідрозділу "Беркут" і внутрішніх військ. Вони очепили Адміністрацію президента, не даючи мітингарям пройти. Трактор "дав сигнал" сотням інших людей для атаки, в результаті тут відбулася справжя бійня зі світло-шумовими гранатами, газом, фаєрами, камінням і жорстоким побиттям. 

Також за гратами зараз перебуває ще 9 громадян, котрих звинувачують в тому ж. Шевченківський райсуд вирішив, що вони так само мають провести два місяці за гратами - до остаточного рішення суду. Частина з них, за словами політиків, родичів і друзів - абсолютно мирні і аполітичні люди, котрі прийшли на мітинг просто подивитися.

Теги: Київ , Євромайдан