Яценюк: Дзиндзя вже у СІЗО

Максим Опанасенко
7 грудня 2013р. 1:10

Активіста "Дорожнього контролю" та ЄвроМайдану таки перевезли з Шевченківського райсуду до СІЗО, попри декілька тисяч мітингарів, що взялися будувати барикади, аби активіста не змогли вивезти. Про це заявив керівник "Батьківщини" Арсеній Яценюк під судом.

Політик послався на телефонний дзвінок від правоохоронців. І пообіцяв апеляцію у справі Дзиндзі.

Активіста "взяли" у четвер. Його звинувачували в причетності до заворушень на Банковій 1 грудня. Дзиндзю нібито бачили біля трактора, котрий пішов на таран живого ланцюга з бійців спецпідрозділу "Беркут" і внутрішніх військ. Вони очепили Адміністрацію президента, не даючи мітингарям пройти. Трактор "дав сигнал" сотням інших людей для атаки, в результаті тут відбулася справжя бійня зі світло-шумовими гранатами, газом, фаєрами, камінням і жорстоким побиттям. Ввечері Шевченківський райсуд вирішив обрати для Дзиндзі два місяці за гратами - в якості запобіжного заходу. Це "підняло" кілька тисяч активістів ЄвроМайдану, котрі прийшли завадити міліції вивезти активіста.

Також за гратами зараз перебуває ще 9 громадян, котрих звинувачують в тому ж. Шевченківський райсуд вирішив, що вони так само мають провести два місяці за гратами - до остаточного рішення суду. Частина з них, за словами політиків, родичів і друзів - абсолютно мирні і аполітичні люди, котрі прийшли на мітинг просто подивитися.

 

 

Теги: Київ , Євромайдан

 

Теги: Київ , Євромайдан , повстання , Дзиндзя , Шевченківський райсуд