Попов офіційно звернувся до киян (заява)

Ольга Бондаренко
7 грудня 2013р. 10:28

Очільник Київської міськдержадміністрації звернувся до киян з офіційною заявою. Текст заяви наводимо нижче, без доповнень і скорочень.

"Шановні кияни та гості міста!
Україна є державою, де кожен має право висловлювати свою думку і позицію будь-яким способом, що не суперечить чинному законодавству і не порушує прав інших громадян.
Багато хто з вас спостерігає за подіями, що відбуваються цими днями в центрі нашого міста, або особисто бере участь у масових громадянських і політичних акціях та мітингах.
Влада столиці забезпечує нормальну життєдіяльність міста. Хоча й працює за надзвичайно ускладнених умов, спричинених, зокрема, протизаконним захопленням невстановленими особами будівлі на Хрещатику, 36, де розміщено важливі підрозділи Київради і Київської міської держадміністрації, а також подальшим використанням будівлі для перебування й проживання на її площах великої кількості людей. Масові заходи і події вимагають дотримання певних правил поведінки учасників. На цьому наголошують, зокрема, фахівці Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби міста Києва. Управління повідомляє про ризик різкого погіршення епідемічної ситуації з кишкових інфекцій, туберкульозу, вірусного гепатиту А, грипу та ГРВІ. За час теперішніх масових акцій у столиці вже було зареєстровано 4 випадки гострої кишкової інфекції, пов’язаної з вживанням недоброякісних продуктів харчування.Влада столиці робить усе, аби не допустити розповсюдження небезпечних інфекційних хвороб. Однак їх профілактика залежить і від самих людей. Громадяни старшого віку краще обізнані з правилами, яких треба дотримуватися задля власної безпеки, коли відбуваються масові акції і події. Тому я звертаюся до дорослих мешканців столиці, до батьків з проханням зробити все можливе й необхідне щоб убезпечити наших дітей від загроз їхньому здоров’ю й життю".

Вперше про Майдан та події у Києві Попов заговорив 4 грудня. І заявив: "Цілковито поділяю позицію президента Віктора Януковича". 6 грудня, в будівлі мерії, котра вже майже тиждень знаходиться під контролем громадян і опозиційних політиків, провели Загальні збори киян. 

Як відомо, будинок мерії був зайнятий мітингувальниками з Майдану Незалежності 1 грудня. Тут вони створили революційний штаб і відкрили вхід для всіх бажаючих. Зараз євромайданівці можуть тут поїсти і переночувати. У четвер сюди приходив судовий виконавець, котрий зачитав рішення суду - перестати блокувати приміщення. Юристи ЄвроМайдану відповідають - будівлю ніхто не блокує, вхід вільний - і для громадян, і для чиновників. Останні, за словами юристів, можуть приходити і вільно працювати.

Теги: Київ , Попов , Євромайдан , Майдан