Українців кличуть на Марш мільйону (відео)

Ольга Бондаренко
7 грудня 2013р. 12:41

Українців кличуть на Марш мільйону (відео)

Українців закликають у неділю, 8 грудня, приєднатись до Маршу мільйону. Мітинг заплановано на 12 годину. Слідкувати за новинами цієї теми можна у групі "ЄВРОреволюція".

Серед вимог:  покарання винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня, відкриття справи проти міністра МВС, відставка Уряду, парламентські і президентські вибори та свобода політичним в'язням. Місце збору незмінне: Майдан Незалежності.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. У понеділок розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президента. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно, проте тут постійно чергує кількасот правоохоронців. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. 3-го грудня Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли. 

Теги: Київ , Євромайдан , Михайлівська , Марш мільйону