Шевченківський райсуд прикупив меблів на 600 тис

Ольга Бондаренко
7 грудня 2013р. 12:58

Територіальне управління Державної судової адміністрації 6 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Бріз» на придбання меблів для Шевченківського райсуду на загальну суму 614 тисяч гривень. Про це пишуть "Наші гроші".

Коштом держбюджету замовлено 821 одиницю різних меблів, які мають вже до 10-го грудня доставити в нове приміщення суду по вулиці Дегтярівська, 31А. Серед замовленого – столи, стільці, трибуни, шафи для одягу й документів, тумби, архівний стелаж та інше. Цього року на Дегтярівську уже замовляли меблі – у вересні ДСА укладало угоду з фірмою «Неопол» на 287 тисяч гривень. Окрім того на ремонт самого приміщення в жовтні було виділено 8,75 мільйонів грвиень, а минулого року – ще 1,84 мільйонів., обидва підряди отримувало ТОВ «Будівельний континент». Таким чином за два роки на облаштування суду на Дегтярівській було укладено угод на 11,50 мільйонів гривень.

3-го грудня троє суддів Шевченківського суду прийняли рішення про максимальний термін арешту – 60 днів –  для дев’ятьох осіб, які були затримані під час сутичок біля адміністрації президента на вулиці Банковій 1-го грудня.  Частина з них, за словами політиків, родичів і друзів - абсолютно мирні і аполітичні люди, котрі прийшли на мітинг просто подивитися. 

6-го грудня у тому ж суді оголосили такий самий вирок і активісту Дорожнього контролю Андрію Дзиндзі. Дзиндзю "взяли" у четвер. Його також звинуватили в причетності до заворушень на Банковій 1-го грудня. Активіста нібито бачили біля трактора, котрий пішов на таран живого ланцюга з бійців спецпідрозділу "Беркут" і внутрішніх військ.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. У понеділок розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президента. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно, проте тут постійно чергує кількасот правоохоронців. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. 3-го грудня Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли. 8 грудня о 12:00 опозиція хоче знову провести Народне віче на Майдані Незалежності Народне віче і вимагати покарання винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня, справу проти міністра МВС, відставку Уряду, парламентські і президентські вибори та свободу політичним в'язням.

Теги: Київ , Євромайдан