Українці провели флешмоб подяки полякам (фото)

Ольга Бондаренко
7 грудня 2013р. 13:21

У п’ятницю, 6-го грудня, біля намету Інфоцентру #неЗЛИйМайдан, провели флеш-моб подяки полякам за підтримку Євромайдану. Українці фотографувались з надписом “Дякуємо” на фоні польського прапору. Про це пише Watcher.
2 дні тому «Газета Виборча», одне з найпопулярніших видань в Польщі, започаткувало проект «Ми з вами». Вони розмістили лінк на зображення, яке міг завантажити будь-який поляк. На зображенні – український прапор з фразою «ми з вами». Газета закликала поляків долучитись. Поляки з задоволенням відгукнулись:


На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. У понеділок розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президента. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно, проте тут постійно чергує кількасот правоохоронців. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. 3-го грудня Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли. 8 грудня о 12:00 опозиція хоче знову провести Народне віче на Майдані Незалежності Народне віче і вимагати покарання винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня, справу проти міністра МВС, відставку Уряду, парламентські і президентські вибори та свободу політичним в'язням.

Теги: Київ , Євромайдан