Ще один журналіст пішов з "Першого"

Ольга Бондаренко
7 грудня 2013р. 15:59

З Першого національного телеканалу через незгоду з редакційною політикою каналу звільнився ще один журналіст - Ярослав Тракало. Про це повідомила журналістка Ірина Узлова, передає видання "Українська правда".

Ярослав Тракало був кореспондентом програми "Підсумки дня" НТКУ. 

Раніше з каналу пішли спеціальний кореспондент інформаційно-аналітичних програм Ігор Меделян і кореспондент Сергій Лефтер. "Вони пішли за правду, пішли - бо не хотіли більше брехати, пішли - бо не знали, як можна підписуватися під пролитою кров'ю молоді та своїх колег", - зазначає Узлова.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. У понеділок розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президента. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно, проте тут постійно чергує кількасот правоохоронців. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. 3-го грудня Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли. 8 грудня о 12:00 опозиція хоче знову провести Народне віче на Майдані Незалежності Народне віче і вимагати покарання винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня, справу проти міністра МВС, відставку Уряду, парламентські і президентські вибори та свободу політичним в'язням.

 Теги: Київ , Євромайдан