Богатирьова: Мітингувальників лікують безкоштовно

Маша Землянська
7 грудня 2013р. 19:57

Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова проїхалась лікарнями, де знаходяться постраждалі під час масових акцій 30-го листопада та 1-го грудня. За її словами, жоден пацієнт з тих, з якими вона спілкувалась, не скаржився на якість надання медичної допомоги. Богатирьова наголосила, що незалежно від того, у якому медичному закладі перебувають постраждалі, медична допомога їм надається за рахунок державних коштів.

Щодо стану постраждалих, то Богатирьова повідомила, що сьогодні в жодній лікарні немає важких хворих, а є лише хворі, які потребують доліковування. «Переважно, це хворі з травмами голови, струсом мозку, забоєм кінцівок або ушкодженням м'яких тканин. Майже з усіма ми спілкувались», – зазначила міністр.

Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президента. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно, проте тут чергує кількасот правоохоронців. 3-го грудня Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли. 8 грудня о 12:00 опозиція хоче знову провести Народне віче на Майдані Незалежності Народне віче і вимагати покарання винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня, справу проти міністра МВС, відставку Уряду, парламентські і президентські вибори та свободу політичним в'язням.

 

Теги: Київ , МОЗ , Здоров'я