Як Майдан прожив ніч перед Маршем мільйона

Максим Опанасенко
8 грудня 2013р. 11:22

Як Майдан прожив ніч перед Маршем мільйона

Близько трьох тисяч мітингувальників вночі боронили спокій ЄвроФортеці на Майдані Незалежності. Їх вже вкотре розважала співачка Руслана і "вільний мікрофон", скористатися котрим могли всі бажаючі музиканти. 

За тиждень перебування на Майдані Незалежності, протестуючі встигли майже повністю "прикрасити" залишки ялинки, згадати про Святого Миколая, облаштувати справжнє футбольне поле, укріпити барикади - на випадок розгону, і збільшити кількість пунктів обігріву та харчуванння. 


 


 


 На Майдан приїхав канадієць. Просто купив квиток, прилетів сюди і вирішив зіграти кілька своїх інструментальних речей на гітарі. Каже - має багато друзів-українців у Канаді, тому йому стало цікаво

Натомість, антипод ЄвроМайдану - мітинг в Маріїнському парку, котрий декілька днів тому зібрала Партія регіонів, може похвалитися лише великою кількістю біотуалетів. Люди, котрі зібралися на акцію тут, продовжують знаходитися за залізною огорожею, під охороною міліції. Вони багато курять, мало говорять і не виходять за межі загорожі.Ходи і під'їзди до Адміністрації президента та будинку Уряду так само перекриті - "беркутівськими" автобусами і звичайними маршрутками. У дворі Кабміну всю ніч чергує декілька десятків бійців. АП ж очеплене "живим" ланцюгом.

О 12:00 на Майдані стартує так званий Марш мільйона. Опозиційні сили сподіваються, що людей збереться більше, ніж минулої неділі.Вимоги ті ж самі - відставка Уряду, справа на міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, дострокові вибори і звільнення незаконно ув'язнених за події на ЄвроМайдані і Банковій.


 

Теги: Київ , Євромайдан