У міліції радять забрати з Майдану дітей

Ольга Бондаренко
8 грудня 2013р. 13:59

Діти та підлітки, що знаходяться на Майдані Незалежності, наражаються на реальну небезпеку. Про це повідомили у прес-службі київської міліції.

У повідомленні йдеться: "Серед них – не тільки школярі та студенти, а й діти до трьох років, яких батьки привели на Майдан Незалежності. При цьому вони навіть не замислюються, що наражають власних дітлахів на реальну небезпеку". У той же час, звернулись і прямо до батьків: "Не недооцінюйте можливі ризики, адже у будь-якому місці великого скупчення людей може виникнути небезпечна ситуація, зокрема, неконтрольований натовп, який у будь-яку хвилину, підбурюваний провокаторами, здатен завдати тяжких травм Вашим дітям".

О 12:00 у Києві розпочалось Народне віче на Майдані Незалежності. На ньому вимагатимуть покарання винних у побитті мирних громадян 30-го листопада та 1-го грудня, відкриття справи проти міністра МВС, відставку Уряду, парламентські і президентські вибори та свободу політичним в'язням.

Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. У понеділок розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президента. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно, проте тут постійно чергує кількасот правоохоронців. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. 3-го грудня Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли.

 

"

 

Теги: Київ , Євромайдан