Хроніки Маршу мільйона: перші дві години (фото)

Максим Опанасенко
8 грудня 2013р. 14:50

Хроніки Маршу мільйона: перші дві години (фото)

З 12:00 на Майдані Незалежності відбувається Марш мільйона - акція протесту в рамках ЄвроМайдану. Провести його опозиційні партії вирішили наприкінці тижня - аби спробувати ще раз довести президенту і Уряду, що сотні тисяч людей на згодні з їхніми рішеннями і діями.

Схоже дійство проводили рівно тиждень тому. Поштовхом тоді став жорстокий розгін мітингувальників ЄвроМайдану бійцями "Беркуту" вночі 30 листопада.

Основні вимоги незмінні, попри частковий провал на початку тижня, коли Рада відмовилася відправляти Уряд Миколи Азарова у відставку. Це відставка Кабміну, кримінальна справа проти міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, перевибори - президента і Верховної Ради, а також звільнення засуджених за нібито організацію заворушень на Банковій 1 грудня людей. 

На даний момент на Майдані Незалежності і навколишніх вулицях зібралося близько 300-400 тисяч людей. Чіткого плану дій. Керівник Батьківщини Арсеній Яценюк вкотре заявив про блокування урядового кварталу. Там продовжують знаходитися сотні правоохоронців і автобусів, що перекривають під'їзди до Адміністрації президента і Кабміну. А в Маріїнському парку продовжується мітинг, влаштований Партією регіонів - на противагу ЄвроМайдану. Тут зібралося декілька десятків тисяч людей. Під звуки гурту "ЛЮБЕ" вони гуляють парком і, розбившись на групки, спілкуються. Їхні вимоги і мета перебування - невідомі. Учасники цього мітингу кажуть - приїхали за свого президента, за Януковича.

Ось як це все виглядало в перші дві години акцій протесту:

 

Ми повертаємося на місце подій, аби продовжувати інформувати вас про все, що там відбувається.

Теги: революція , протест , Марш мільйона , Євромайдан , Київ