Колона спецбійців рухається на Майдан (фото)

Ольга Бондаренко
9 грудня 2013р. 12:49

Колона спецбійців рухається на Майдан (фото)

Колона спецбійців рухається в напрямку Майдану Незалежності. Заїзд на Майдан з боку Михайлівської та Костьольної вулиць перекрили двома вантажівками. Не пускають не тільки транспорт, але і людей. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця події.

Водночас на Михайлівській також залишаються чергувати приблизно 50 правоохоронців. Не на камеру вони говорять, що у них звичайна "перезмінка". 

Як повідомляє наш журналіст, наразі з правоохоронцями намагаються вести переговори Віталій Кличко та Арсеній Яценюк. 

У групі "Євромайдан" тим часом повідомляють про те, що дві колони спецбійців з щитами наразі намагаються перекрити спуск від Маріїнки до Генпрокуратури і вже перекрили Кловський узвіз. Як відомо, незважаючи на заборону, під ГПУ триває пікет ЄвроМайданівців.

Силовики заблокували Хрещатик і з боку ЦУМ.


 
Колона приблизно зі 150-ти спецбійців внутрішніх військ станом на 12:26 рухалась і по бульвару Лесі Українки. 

Наразі повністю перекриті три центральні станції метрополітену - "Майдан Незалежності", "Хрещатик" та "Театральна". Офіційна причина - через замінування. 

Дві години тому стало відомо, що з військової бази у Василькові рушили бійці спецпідрозділів.

Васильківських силовиків декілька днів блокувала група активістів ЄвроМайдану і місцевих мешканців. Вони рили перед базою траншеї і ставили власні авто, аби бійці не мали змоги виїхати і рушити до Києва.