Мітингувальників з КМДА просять залишити будівлю

Ольга Бондаренко
9 грудня 2013р. 13:02

Координатори мітингувальників, які утримують Київську міськдержадміністрацію, наполегливо просять усіх сторонніх залишити адмінбудівлю. Така інформація почала з'являтись через побоювання, що найближчим часом будівлю штурмуватимуть. Про це пишуть у групі "Євромайдан".

Координатори закликали залишатися на вулиці тільки добровольців, а інших зайти в будівлю на перший поверх. На сходах встановили великий дерев'яний щит- барикаду.

Сьогодні закінчується 5 -денний термін, згідно якого учасники акції протесту повинні звільнити будівлю КМДА, згідно із судовим рішенням.

Дві години тому стало відомо, що з військової бази у Василькові рушили бійці спецпідрозділів, які декілька днів блокувала група активістів ЄвроМайдану і місцевих мешканців. Вони рили перед базою траншеї і ставили власні авто, аби бійці не мали змоги виїхати і рушити до Києва. 

Наразі повністю перекриті три центральні станції метрополітену - "Майдан Незалежності", "Хрещатик" та "Театральна". Офіційна причина - через замінування. 

Приблизно в один і той же час колони бійців рушили по бульвару Лесі Українки, Михайлівській площі в бік Майдану, та почали перекривати Кловський узвіз. 

Теги: Київ , Євромайдан