Яценюк просить ЄвроМайдан зберігати спокій (відео)

Ольга Бондаренко
9 грудня 2013р. 14:07

Арсеній Яценюк зі сцени ЄвроМайдану попросив мітингувальників зберігати спокій і не піддаватись паніці через активізацію у центрі міста військових та правоохоронців. 

Яценюк закликає не піддаватись на провокації та піджартовує: "Не бійтесь правоохоронців, годуйте їх бутербродами, але не дуже часто, бо ще лишаться з нами".

Кілька годин тому почала з'являтись інформація про штурм Майдану та зокрема, - захопленої мітингувальниками будівлі КМДА. У зв'язку з цим, координатори страйкарів наполегливо просили усіх сторонніх залишити адмінбудівлю.  

Незадовго до цього стало відомо, що з військової бази у Василькові рушили бійці спецпідрозділів, які декілька днів блокувала група активістів ЄвроМайдану і місцевих мешканців. 

Приблизно в один і той же час колони бійців рушили по бульвару Лесі Українки та Михайлівській площі в бік Майдану. Зі сторони Михайлівської та Костьольної вулиць дві вантажівки перекрили заїзд на Хрещатик. Станом на 12:49 на Майдан не пускали не тільки транспорт, але і людей.

У той же час, через нібито замінування, перекрили три центральні станції метро: Хрещатик, Майдан Незалежності та Театральну.

Теги: Київ , Євромайдан