МОЗ: Групових інфекційних захворювань немає

Маша Землянська
9 грудня 2013р. 16:25

За інформацією Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби епідеміологічна ситуація у місцях проведення громадських акцій та інших масових заходів є керованою, випадків групових інфекційних захворювань не зареєстровано.

"Працівниками Держсанепідслужби проводиться щоденний моніторинг санітарно-епідемічного стану територій та пунктів тимчасового перебування людей у приміщеннях Київської міської державної адміністрації, Будинку профспілок, Жовтневого палацу, Будинку народного руху, Виставкового центру «Експоплаза», які обладнані пунктами харчування, медичними пунктами та місцями тимчасового перебування. Серед громадян, котрі проживають у наметових містечках та інших місцях, розповсюджуються пам'ятки з профілактики інфекційних захворювань. У зв’язку зі збільшенням кількості осіб територію «Євромайдану» додатково обладнано громадськими вбиральнями та контейнерами для збирання побутового сміття", - йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я.

Також працівники Держсанепідслужби відібрали шість проб води на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники з кюветів, провели дезінфекцію приміщень першого та другого поверхів КМДА силами Державної установи «Київський міський лабораторний центр Держсанепідслужби України».

Теги: Київ , Здоров'я , МОЗ