Силовики почали відтісняти протестувальників

Ольга Бондаренко
9 грудня 2013р. 17:18

Бійці "Беркуту" прорвали барикаду біля Будинку офіцерів. Про це у групі "Євромайдан" повідомляє кореспондент ЛБ Макс Левін.

Журналіст "Свідомо" повідомляє, що мітингувальників відтісняють і на вулиці Інститутській. Активісти у Facebook тим часом, пишуть про наступ бійців внутрішніх військ на Лютеранській. До ЄвроМайданівців на Лютеранській вже приєднались нардепи, які закликають не піддаватись на провокації і не чинити бійок.

Як повідомляє наш кореспондент, наразі людей з вулиці Грушевського відтіснили майже до Європейської площі. Військові і мітингувальники стоять біля стадіону Динамо.

Олег Медуниця у Facebook також повідомляє: "Щойно на розі вул. Інститутська та пров. Кріпосного невідомі особи міцної статури під прикриттям міліції намагалися знести наметове містечко пікетувальників. Атакували за допомогою грейдера - точно такого, як на вулиці Банковій. Організованою контратакою вони були відбиті. Міліція показово не втручається, але не дозволяє мітингувальникам проникнути у наметове містечко, оточивши його плотним кільцем. О, грейдер тікає. Поруч стоїть чоловік 150 «Беркуту». Так само ні у що не втручається".

Теги: Київ , Євромайдан