Як влада "грає м'язами" навколо Майдану (відео)

Максим Опанасенко
9 грудня 2013р. 18:59

Як влада "грає м'язами" навколо Майдану (відео)

Бійці внутрішніх військ і спецпідрозділу "Беркут" на даний момент перекрили собою вже Прорізну, Богдана Хмельницького поблизу ЦУМ, вхід на Майдан з боку Михайлівської, Інститутську і Кріпосний провулок. 

Найбільше скупчення силовиків в останніх двох "точках". Сюди стягнуто близько двохсот бійців "Беркуту". Їм готові протистояти три сотні чоловіків-волонтерів. Командир спецпідрозділу заявляє - "Беркут" прибув з Дніпропетровська, для охорони громадського порядку. На запитання "Чи можуть бути люди впевненими, що вийдуть цієї ночі цілими з Майдану" він повторив тезу про громадський порядок. В разі провокацій обіцяє діяти згідно з інструкціями.

На розі Інститутської і Кріпосного провулку, де ще в неділю активісти ЄвроМайдану встановили намети і оголосили про розширення території протесту, чергує керівник "Батьківщини" Арсеній Яценюк. Він заявляє про стягування правоохоронних сил і можливі сумні наслідки. 

Наметів і мітингувальників ні в Кріпосному, ні на Грушевського відповідно вже немає - вони всі стягнулися до рогу-епіцентру. Тим часом, мітинг прихильників Партії регіонів у Маріїнському парку триває, звідти лунає гучна музика.

З-під кожного "блок посту" чоловіки-волонтери виводять жінок, дівчат та дітей. ЄвроМайдан готується до штурму.