Житло арештованого адвоката Смалія - обшукали

Ольга Бондаренко
10 грудня 2013р. 13:16

Житло адвоката Віктора Смалія, якого вчора арештували за підозрою у замаху на життя судді - обшукали. Про це у Facebook повідомляє Віталій Уманець.

Уманець пише: "11.30, 10.12.2013р. в адвоката Віктора Смалія вдома обшук. Вночі до ньго в ІТТ було допущено адвокатів, які підтвердили побиття при затриманні адвоката Смалія та тортури над ним при доставленні до ІТТ. Зокрема, по всьому тілу синці та гематоми, відбиток підошви черевика на лобі, гематоми внаслідок ударів на голові. У спецавтомобілі адвоката заковали у кайданки та поклали обличчям на підлогу, тримаючи в такому положенні, поки Віктор не почав задихатися. Госпіталізацію, рекомендовану лікарями, начальник Дніпровського райвідділку не дозволив".

За попередньою інформацією, адвоката Смалія звинуватили після того, як 6-го грудня він нібито вхопив суддю за рукав мантії. 6-го грудня у Шевченківському райсуді вирішили, що активіст "Дорожнього контролю" і ЄвроМайдану, підзахисний Смалія Андрій Дзиндзя - має провести найближчі два місяці за гратами. Активіста звинуватили в причетності до заворушень на Банковій 1-го грудня. Теги: Євромайдан , Київ