Львівського фотографа у Києві судять без адвоката

Маша Землянська
10 грудня 2013р. 15:02

Шевченківський суд розглядає справу львівського фотографа Олега Панаса та без адвоката намагається визначити міру запобіжного заходу. Про це повідомляє народний депутата фракції «Батьківщина» Михайло Хміль.

За його словами, суддя свідомо почав розгляд справи без адвоката, знаючи що він у ці хвилини знаходиться у слідчого.

9-го грудня в центрі Львова затримали Панаса за підозрою у "штурмі" Банкової 1-го грудня. Чоловіка одразу повезли до Києва на суд.

От що пише міський голова Львову Андрій Садовий з цього приводу:

"Всі обурені з приводу затримання міліцією львів’янина Олега Панаса. Я в тому числі. Прошу усвідомити – я роблю все те, що можу зробити в цих умовах. Ані міліція, ані тим більше суди мені не підпорядковуються. 

Олег в Києві в ІТТ на Косогірному провулку, 7. Його адвокат Тетяна Козаченко наразі не могла потрапити до свого підзахисного. З ним поки що спілкувався інший адвокат, якого безоплатно залучили до процесуальних дій. Пані Тетяна зараз вивчає матеріали справи. Будемо разом координувати дії на захист Олега. 

На даний момент визначено суд (Шевченківський) і суддю (Волокітіна), де буде обрано запобіжний захід. Я готую заяву про те, що готовий взяти Олега Панаса на поруки на час слідства".

Теги: Київ , міліція , Євромайдан , акція