КМДА запланувала ковзанку на Майдані з 15 грудня

Ольга Бондаренко
10 грудня 2013р. 15:10

Київська міська держадміністрація підтримала ініціативу ТОВ "Всесвіт РВН" щодо встановлення в період із 15-го грудня по 15-те березня тимчасової льодової ковзанки на Майдані Незалежності. Відповідне розпорядження КМДА опубліковано у виданні "Хрещатик".

 Як передає "Інтерфакс-Україна", у КМДА попросили Шевченківську райадміністрацію, МВС, департаменти охорони здоров'я й освіти КМДА посприяти у встановленні ковзанки, яку, до речі, планують встановлювати щороку до 2016-го включно. Сприяти в забезпеченні функціонуванні ковзанки КМДА попросила також "Київводоканал", "Київенерго", "Київспецтранс", "Київтранспарксервіс" і комунальну телекомпанію "Київ".

Згідно з документом, відповідальність та всі витрати з монтажу, демонтажу та утримання ковзанки, а також за проведення спортивно-масових заходів бере на себе ТОВ "Всесвіт РВН".

21 листопада пізно ввечері на Майдані Незалежності розпочались масові акції протесту через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції, які продовжуються до цього часу. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. 


Теги: Київ , Євромайдан