Суд заборонив мітингувальникам займати Профспілки

Ольга Бондаренко
10 грудня 2013р. 16:57

Суд заборонив займати Будівлю профспілок, що на Майдані Незалежності,2 будь-яким особам, крім працівників даної будівлі.Про це йдеться у рішенні Шевченківського райсуду від 10-го грудня. Документ виклали у групі "Євромайдан SOS".

Рішення суду зобов'язує мітингувальників звільнити будівлю. Ухвала підлягає негайному виконанню.


В Будинку профспілок розташувався Штаб національного спротиву, який очолюють депутати від опозиції. Вони кажуть, що взяли це приміщення в оренду, на законних підставах.

Цікаво, що 2-го грудня Федерація профспілок України на своєму сайті оприлюднила заяву про те, що частину приміщень будівлі Профспілок віддали мітингарям добровільно, на знак протесту проти силового розгону мирного зібрання громадян України вночі 30 листопада на Майдані Незалежності. Про "захоплення" будівлі Профспілок повідомлялось 1-го грудня. Того ж дня протестувальники зайшли і в будівлю КМДА. 

21 листопада пізно ввечері на Майдані Незалежності розпочались масові акції протесту через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції, які продовжуються до цього часу. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента.