У міліції розказали про штурм Майдану

Ольга Бондаренко
11 грудня 2013р. 4:22

У міліції скаржаться: під час демонтажу барикад на Майдані Незалежності мітингувальники порушували порядок та застосовували проти правоохоронців спецзасоби. Таке повідомлення оприлюднили у прес-службі відомства.

Згідно із повіодмленням, під час демонтажу барикад біля будівлі Київської міської державної адміністрації, активісти "євромайдану", які перебували всередині, з вікон другого поверху цієї установи з пожежних шлангів поливали водою правоохоронців, працівників ДСНС і комунальних служб. У МВС також наголошують: "Крім того, правопорушники неодноразово розпилювали в бік правоохоронців сльозогінний газ та кидали димові шашки. Під час згаданих подій учасники акції випадково спалили один намет, який зайнявся від бочки з багаттям. Правоохоронці виводять з натовпу громадян, яким стало зле через потрапляння в організм парів сльозогінної речовини або через тисняву, і надають їм необхідну допомогу". Міліціонери нагадали, що демонтаж барикад відбувається відповідно до постанови Окружного Адміністративного суду міста Києва від 9-го грудня. "Мета цієї діяльності – забезпечення вільного пересування громадян та автотранспорту в центральній частині міста", - підсумували в МВС.

У ці хвилини продовжується протистояння силовиків і мирних мітингувальників. Євромайдан боїться "зачистки" і просить киян приїхати на допомогу. "Беркутівці" вже прорвали перші барикади. А кияни тим часом, почали організовано допомагати один одному дістатись до майдану.

Теги: Київ