Бригинець: влада пропонує перейти на її бік по sms

Катерина Білоус
11 грудня 2013р. 9:41

Народний депутат Олександр Бригинець повідомляє, що до людей приходять повідомлення з пропозицією перейти на бік влади. Про це народний обранець пише на своїй сторінці на Facebook.

«До мене на вулиці підійшов чоловік і розповів, що сьогодні вночі йому надійшло повідомлення на мобільний телефон, в якому йшлося про те, щоб він припинив мітингувати і приєднувався до «них». Коли про це почули інші мітингуючи, вони підтвердили, що також отримали такі самі повідомлення на свої номери. На моє запитання, де і кому у зв’язку із Майданом вони залишали свої номери телефонів, люди запевнили, що нікому. У той же час, висловили припущення, що їх номери прослуховуються чи фіксуються спецслужбами протягом всього перебування на Майдані», – повідомляє Бригинець.

«Будь-яка фіксація номерів телефонів для створення каталогу людей, які буди на Майдані – це злочин влади, який може бути використаний для репресій. Тому я вимагаю припинити будь-які фіксації чи прослуховування мобільних телефонів людей, які перебувають на Майдані. Я звернувся до СБУ з проханням з’ясувати хто розсилає мітингуючим на Майдані повідомлення на мобільні телефони з невідомого тризначного номеру з закликом здатися і приєднатися до «влади»», – пише нардеп.

 

Теги: Євромайдан , Київ , Бригинець