Як Майдан відвоював мерію у "Беркута" (фото,відео)

Максим Опанасенко
11 грудня 2013р. 11:13

Як Майдан відвоював мерію у "Беркута" (фото,відео)

Близько 09:00 під будівлю київської мерії, яку вже більше тижня займають мітингувальники з ЄвроМайдану, використовуючи під революційний штаб, медпункт і ночівлю, приїхало три автобуси з близько 60 бійцями спецпідрозділу "Беркут". Вони мали виконати рішення суду і розблокувати приміщення, звільнивши його від мітингувальників.

Натомість, всередині забарикадувалася група активістів "Свободи" на чолі з нардепом Едуардом Леонівим, не збираючись здавати об'єкт.

Бійці запаркували буси перед входом до мерії і очепили його. На площу біля КМДА одразу почалися стягуватися мітингувальники - всього близько двох тисяч. Активісти, що знаходилися всередині, відчинили вікна на другому поверсі, витягнули пожежні шланги і...почали обливати правоохоронців водою. Ті у відповідь застосували сльозогінний газ, але величезна кількість людей і вода змусили їх зайняти місця в бусах.


 


 


 

 

 

Прапор вдалося врятувати. Чоловіки засоромили бійців. Ті здалися і підняли стяг


 


 


 


 


 


 

З когось випав газовий пістолет. Активісти не чіпали його, викликавши міліцію

За півгодини невідомі почали атакували автобуси "Беркута". В результаті, спочатку автобусам, а потім і правоохоронцям довелося відступити - мітингувальники зробили для них коридор, через котрий ті поїхали геть.

Одночасно з цим, бійці внутрішніх військ, що з ранку вівторка блокували підхід до Майдану Незалежності на Прорізній, завантажилися в автобуси і вантажівки, і також забралися геть.