Азаров винить Майдан у зриві будівництва Охматдиту

Маша Землянська
11 грудня 2013р. 18:25

Микола Азаров запевняє, що блокування Уряду активістами Майдану підриває вирішення соціальних програм. Зокрема, виділення грошей на добудову нового корпусу Національної дитячої лікарні Охматдит.

"Прем’єр-міністр підкреслив, що блокування Уряду привело до зриву розгляду таких життєво важливих питань, як, наприклад, погашення заборгованості з зарплат, виділення чергових коштів на будівництво лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої лікарні "Охматдит", на реконструкцію централізованих систем водопостачання та водовідведення, на енергозбереження, модернізацію централізованих та індивідуальних систем теплопостачання по всій Україні, а також питань сталої роботи атомної енергетики в зимових умовах, оперативних рішень щодо ліквідації наслідків поривів електромереж, порушень транспортного сполучення", - йдеться в повідомленні Кабміну.

Планувати і будувати новий корпус в Охматдиті, котрий зможе лікувати додатково 27 000 маленьких пацієнтів, почали в вересні 2011-го року. Всього для завершення лікарні та встановлення обладнання заплановано 1 мільярд 800 мільйонів гривень. 30 жовтня Кабінет міністрів підняв кошторисну вартість будівництва до 2,48 мільярдів гривень. Проте за півтора роки на "надію" дітей виділили 345 мільйонів. У 2013-му році лікарні на будівництво пообіцяли 750 мільйонів гривень. Проте виділили лишень 145. На інформаційний запит "Свідомо" про решту грошей ані Укрєвроінфрапроект, ані Кабмін чіткої відповіді не дали.

Теги: Київ , Здоров'я , діти , лікарня