Київводоканал шукає дані водіїв-порушників

Маша Землянська
12 грудня 2013р. 10:46

Київводокана просить водіїв обирати місце для паркування по можливості уникаючи водопровідно-каналізаційних люків та ділянок, розташованих поряд з проведенням розкопок, а також залишати на лобовому склі автомобіля свої контактні дані. В службі пояснюють: це дозволить аварійним бригадам більш оперативно ліквідувати пошкодження на мережах та не допустити значних втрат води і підтоплень прилеглих зон.

"Так, наприклад, лише у середу, 11-го грудня труднощі з відновленням водопостачання мешканцям та виконанням робіт через розташування автомобілів на елементах водопровідно-каналізаційної мережі і неможливість їх прибрати виникли за трьома адресами: на перетині вул. Великої Васильківської та вул. Тверської (витік з магістралі Д=300 мм), по просп. Голосіївському, 19 (витік з магістралі Д=150 мм) та по вул. Автозаводській, 15-а (витік з магістралі Д=150 мм). Детальніше ознайомитися з перебігом робіт та ситуацією, що склалася за зазначеними адресами, а також переглянути фотоматеріали можна на сторінці Київводоканалу «Аварійна служба 1581» у соціальній мережі Facebook", - йдеться в повідомленні Київводоканалу.

Тому наразі служба звертається до мешканців будинків за зазначеними адресами: всі, хто володіє будь-якою інформацією про власників транспортних засобів повідомте, будь ласка, до диспетчерської за телефоном 200-73-01.

 

Теги: Київ , вода , гроші