З вихідних киянам обіцяють продавати ялинки

Маша Землянська
12 грудня 2013р. 11:28

З 15 грудня в столиці на територіях ринків і стаціонарних закладів торгівлі почнуть облаштовувати спеціальні майданчики для продажу ялинок. Принаймні це обіцяють у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.

"Майданчики розгортатимуть поступово, враховуючи моніторинг попиту населення на хвойні дерева в 2012 році. Передбачається, що загалом спеціальних місць для продажу ялинок у столиці буде понад 150. Також, як і в попередні роки, на районних сільськогосподарських ярмарках продаватимуть ялинки безпосередньо з лісгоспів, що дозволить знизити їхню роздрібну ціну. Очікується, що цього року оптова ціна на натуральні новорічні ялинки становитиме від 50-ти до 540-а гривень", - йдеться в повідомленні київміськадміністрації.

До речі, з 2011 року всі ялинки, які продаються у Києві, повинні мати спеціальні чіпи. За пластиковою біркою зі штрих-кодом покупець новорічної ялинки може перевірити походження дерева та законність його заготівлі. Для цього необхідно ввести код на спеціальному сайті – ukrlis.info.

Теги: Київ , гроші