Попов назвав штурм КМДА "Беркутом" провокацією

Ольга Бондаренко
12 грудня 2013р. 16:49

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вважає провокацією вчорашню спробу силовиків штурмовати КМДА. Про це Попов розказав в інтерв'ю журналістам.

Як передає "РБК-Україна", Попов сказав: "У мене була інформація, що жодних силових заходів не вживалося стосовно КМДА. Тому на мене це був провокаційний момент, я так думаю". На уточнююче запитання журналістів, чи є провокацією участь "Беркута" у спробі штурму КМДА, він відповів: "Так, думаю, це провокаційний момент". Водночас Попов запевнив, що не давав команди і не міг їх давати щодо можливого штурму КМДА, адже це не функція глави адміністрації або будь-якого іншого глави давати такі команди. Окрім цього Попов додав: "Усі судові рішення про розчищення столиці від мітингувальників Київська міська державна адміністрація зобов'язана була виконати".

11 грудня, вранці, під будівлю київської мерії, яку вже більше тижня займають мітингувальники з ЄвроМайдану, використовуючи під революційний штаб, медпункт і ночівлю, приїхало три автобуси з близько 60 бійцями спецпідрозділу "Беркут". Вони мали виконати рішення суду і розблокувати приміщення, звільнивши його від мітингувальників. Натомість активісти відбили цю атаку, поливаючи бійців з вікон водою. 

Теги: Київ , Євромайдан , КМДА