У Києві з-під варти втік небезпечний злочинець

Маша Землянська
12 грудня 2013р. 19:53

У Києві з-під варти втік небезпечний злочинець

Міліція розшукує особливо небезпечного злочинця Ребрика Олександра Олександровича 1992 року народження, якого тиждень тому зп розбій засудили до 9 років позбавлення волі. 

 

"Сьогодні близько 13:00 під час конвоювання з Іванкова до Київського слідчого ізолятору він вибив задні двері спецавтомобіля та втік в районі вулиці Овруцької, що в місті Київ. Особливі прикмети: зріст 180-185 см, худорлявої статури, волосся чорне коротке, біля носу шрам.

В квітні поточного року хлопець разом з двома своїми поплічниками здійснили розбійний напад на сім’ю пенсіонерів з Поліського району Київщини, над якими жорстоко знущалися, катували, а господаря домівки вбили. Здобиччю нападників стало близько двох тисяч гривень.

Також відомо, що втікач був раніше неодноразово засуджений за крадіжки та хуліганство і відбував покарання в місцях позбавлення волі", - йдеться в повідомленні міліції.

Застерігаємо всіх жителів та гостей столиці і столичного регіону, будьте уважні та обережні. В разі отримання будь-якої інформації про зниклого злочинця, просимо Вас звертатися до найближчого відділу міліції або за телефонами (04591)5-13-41, 096-993-38-52 чи 102.


 

Теги: Київ , міліція