МОЗ: Групових інфекційних захворювань немає

Маша Землянська
13 грудня 2013р. 12:11

За інформацією Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби, епідеміологічна ситуація у місцях проведення громадських акцій та інших масових заходів є керованою, випадків групових інфекційних захворювань не зареєстровано.

"Працівниками Держсанепідслужби проводиться щоденний моніторинг санітарно-епідемічного стану територій та пунктів тимчасового перебування людей у приміщеннях Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 38), Будинку профспілок (вул. Хрещатик, 10), Жовтневого палацу (вул. Інститутська, 3), Будинку народного руху (вул. Гончара, 33), Виставкового центру «Експоплаза» (вул. Салютна, 2), які обладнані пунктами харчування, медичними пунктами та місцями тимчасового перебування. Серед громадян, котрі проживають у наметових містечках та інших місцях, розповсюджуються пам'ятки з профілактики інфекційних захворювань, зокрема ГРВІ та грип, гострі кишкові захворювання, педикульоз та коросту. Обладнано громадські вбиральні та контейнери для збирання побутового сміття", - йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я.

Також працівники Держсанепідслужби відібрали п’ять проб води на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники з бюветів.

Теги: Київ , Здоров'я , Євромайдан , МОЗ